HYDRAFACIAL

Hydrafacial nedir ?

Bir anti-aging bakım sistemi olarak tanımlayabileceğimiz hydramaster sistemi, cildin genç ve aydınlık kalması için çalışan cilt dostu bir uygulamadır. Genişlemiş ve tıkalı gözeneklerin, siyah noktaların, cilt tonu düzensizliklerin, ince çizgiler ve kırışıklıkların, sivilcelerin, lekelerin, elastikiyet kaybının tedavisini sağlar.

Cildin nem dengelenmesi ve canlanmasını destekler. Hiçbir problem olmasa da genel bir bakım ile cilt sağlığınıza yatırım yapmanıza yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir sistemdir.

Vakumlama sistemi ile gelen güzellik

Hydramaster sisteminde sağlıklı bir cilde sahip olmak için büyük zahmetler çekmeye gerek yoktur. İhtiyacınız olan her şeyi sistem 30 dakikalık bir işlemle sunmaktadır. Bu işlemi yaparken de herhangi bir ağrı hissedilmemektedir. Çünkü herhangi bir iğne enjeksiyonu içermez.

Sadece vakumlama yöntemi ile işlemler gerçekleştirilir. Bu vakumlama sistemi ile cildin en alt tabaksına kadar ulaşılır ve derinlemesine bir bakım, tazeleme sağlanır. Bunu yaparken de kişi hiçbir acı veya ağrı hissetmez.

Hydrafacial cilt bakımı avantajları

  • Cilt yaşlanmasını geciktirir
  • Tüm cilt tiplerinin ihtiyacına yönelik bakım uygulaması
  • Vakumlama sistemi ile gelen güzellik
  • Derinlemesine temizler ve cildi korur
  • Her mevsimde uygulanabilir